|
dzisiaj: 8, wczoraj: 30
ogółem: 365 197
statystyki szczegółowe
|
PSP ANDRESPOL „PRYWATNA SZKÓŁKA PIŁKARSKA”
MARCIN SIKORSKI MA ZASZCZYT ZAPROSIĆ PAŃSTWA NA
TURNIEJ ROCZNIKA 2004 POD NAZWĄ :
PSP CUP 2014
MIEJSCE ROZEGRANIA TURNIEJU HALA ANILANY UL .SOBOLOWA 1 ŁÓDZ
GODZ.ROZPOCZĘCIA 10 00 ZAKOŃCZENIA 16 00
TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ 5 stycznia(NIEDZIELA)
W TURNIRJU WEZMIE UDZIAŁ 8 DRUŻYN
W KAŻDEJ DRUŻYNIE MOŻE BYĆ MAKSYMALNIE 12 ZAWODNIKÓW (5 PLUS 1 I 6
REZERWOWYCH
KAŻDY ZAWODNIK MUSI POSIADAĆ LEGITYMACJE SZKOLNA
ZASADY GRY
DRUŻYNY GRAJĄ W SKŁADACH 5 PLUS 1 I REZERWOWI
CZAS GRY TO 12 MIN CIĄGŁEJ GRY BEZ ZMIANY STRON
WZNAWIANIE GRY Z AUTU NOGĄ (BRAMKA PO STRZALE Z AUTU NAWET PO
„OBTARCIU”PRZEZ PRZECIWNIKA NIE BEDZIE ZALICZANA)
SĘDZIA STOSUJE KARY INDYWIDUALNE W POSTACI WYKLUCZENIA NA 2 MIN ZA
BRUTALNY FAUL
PO AUCIE BRAMKOWYM BRAMKARZ WZNAWIA GRĘ RĘKĄ LUB NOGĄ
NIE MOŻNA WYKONYWAĆ WŚLIZGÓW
ZMIANY ZAWODNIKÓW ODBYWAJĄ SIE BEZ ZATRZYMYWANIA GRY
POZOSTAŁE PRZEPISY Z GODNIE Z WYMOGAMI PZPN
GRAMY PIŁKAMI NR 4 O WADZE 350 GR
O KOLEJNOŚCI DECYDUJE
LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW (3 ZA ZWYCIĘSTWO ,1 ZA REMIS ,0 ZA PORAŻKĘ)
BEZPOŚREDNI POJEDYNEK
RÓŻNICA BRAMEK
WIĘKSZ ILOŚĆ STRZELONYCH BRAMEK
MNIEJSZA ILOŚĆ STRACONYCH
RZUTY KARNE
NAGRODY
WSZYSTKIE DRUŻYNY DOSTANĄ PUCHARY
TRZY NAJLEPSZE DRUZYNY OTRZYMAJĄ PUCHARY ZA MIEJSCE
ORAZ TRZY NAGRODY INDYWIDUALNE
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
WPISOWE WYNOSI 250 ZŁ
MOŻNA ZAMÓWIĆ OBIADY KOSZT 15 ZŁ
PODCZAS DROGI A TAKŻE W CZASIE TURNIEJU OPIEKUNOWIE PONOSZĄ
ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA DZIECI
ORGANIZATOR NIE UBEZPIECZA ZAWODNIKÓW
ZESPÓŁ POWINIEN MIEĆ JEDNOLITE STROJE
WSZYSTKIE SPORY ROZSTRZYGA ORGANIZATOR
KAŻDY ZAWODNIK POWINIEN MIEĆ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE
ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY I POWODZENIA
Grupa A Grupa B
Widzew Łódz 1 Widzew Łódz 2
ŁKS Łódz 2 ŁKS Łódz 1
Kaja Opoczno Mazovia Tom.Mazowiecki
Pelikan Łowicz Lider Włocławek
kolejka nr 1
10 00 ŁKS 2- Kaja Opoczno -
10 15 Widzew 1 -Pelikan Łowicz -
10 30 ŁKS 1 -Mazovia Tom.Maz -
10 45 Widzew 2 – Lider Włocławek -
kolejka nr 2
11 00 Widzew 1-ŁKS 2 -
11 15 Kaja Opoczno -Pelikan Łowicz -
11 30 Widzew 2 -ŁKS 1 -
11 45 Mazovia Tom.Maz– Lider Włocławek -
kolejka nr 3
12 00 Widzew 1– Kaja Opoczno -
12 15 ŁKS 2-Pelikan Łowicz -
12 30 Widzew 2 – Mazovia Tom.Maz -
12 45 ŁKS 1 -Lider Włocławek -
13 00 – 13 15 Przerwa Organizacyjna
Grupa Złota Grupa Srebrna
1 drużyna grupy A 3 drużyna grupy A
2 drużyna grupy A 4 drużyna grupy A
1 drużyna grupy B 3 drużyna grupy B
2 drużyna grupy B 4 drużyna grupy B
kolejka nr 1
grupa złota
13 15 …...............................(1 drużyna gr.a)-.....................................(2 drużyna gr.b) -
13 30 …...............................(2 drużyna gr.a)-......................................(1 drużyna gr.b) -
grupa srebrna
13 45 ….................................(3 drużyna gr.a)-......................................(4 drużyna gr.b) -
14 00......................................(4 drużyna gr.a)-......................................(3 drużyna gr.b) -
kolejka nr 2
grupa złota
14 15 ….................................(1 drużyna gr.a)-......................................(1 drużyna gr.b) -
14 30 ….................................(2 drużyna gr.a)-......................................(2 drużyna gr.b) -
grupa srebrna
14 45 ….................................(3 drużyna gr.a)-......................................(3 drużyna gr.b) -
15 00 ….................................(4 drużyna gr.a)-......................................(4 drużyna gr.b) -
kolejka nr 3
grupa złota
15 15 ….................................(1 drużyna gr.a)-......................................(2 drużyna gr.a) -
15 30 ….................................(1 drużyna gr.b)-......................................(2 drużyna gr.b) -
grupa srebrna
15 45 ….................................(3 drużyna gr.a)-.......................................(4 drużyna gr.a) -
16 00 ….................................(3 drużyna gr.b)-.......................................(4 drużyna gr.b) -