Lider Włocławek 2004-2005 - strona nieoficjalna

Termin Obozu: 23 - 30 lipca 2016

Miejsce obozu: Ośrodek w Pucku 400 m od stadionu

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie klubu w zakładce Strefa Rodzica

Zbiórka w dniu 23 lipca , godz. 7:00 na parkingu przy Policji na ul. Leśnej.

Co należy zabrać na obóz:

Kartę obozową, legitymację .

Więcej szczegółów w rozwinięciu

Co należy zabrać na obóz:
Kartę obozową, książeczkę zdrowia dziecka.

Sprzęt treningowy: buty piłkarskie (korki, halówki,  dodatkowe obuwie do biegania i zajęć rekreacyjnych), kilka par skarpet piłkarskich, koszulki i spodenki do treningów (4-5 kompletów), dresy, ortalion, ochraniacze.

Odzież codzienna: bielizna osobista; dresy, koszulki, spodenki  do chodzenia,  klapki, czapka z daszkiem, pidżama, kąpielówki.

Artykuły higieny osobistej: szczoteczka i pasta do zębów, żel pod prysznic, mydło, szampon. Ręczniki (najlepiej trzy: dwa duże, jeden mały)

Najlepiej wszystkie rzeczy spakować w jedną dużą torbę lub walizkę. Oprócz tego, każdy powinien mieć ze sobą mały podręczny plecak.

Dla wygody dzieci i łatwości utrzymania porządku, można pakować ubrania do torebek foliowych (np.:w jednej same koszulki, w drugiej skarpetki itd. lub według innego klucza). Potrzebna będzie też torba foliowa na brudne rzeczy.

Sprawy organizacyjne:

Pieniądze - można dać dziecku albo trenerowi.Jeżeli ktoś zdecyduje się dać trenerowi proszę spakować pieniądze w podpisaną kopertę. Najlepiej żeby pieniądze były podzielone na mniejsze kwoty. Proszę nie przesadzać z ilością pieniędzy.
Lekarstwa - podpisane w torebkach z instrukcją podawania (nazwa leku, jaka dawka, kiedy podawać) - oddajemy wychowawcy, trenerowi.
 Telefony, tablety, konsole PSP będą przechowywane w pokoju trenera i udostępniane dziecku w wyznaczonym czasie w celu kontaktu z rodzicami. Dokładne godziny wydawania  podam po przyjeździe na miejsce (będzie to ok. dwie godziny dziennie prawdopodobnie w godzinach wieczornych).

Autor: Treść:pozostało znaków:

Jesteśmy na:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalisz Cup
Ładowanie...